Zapoznaj się z aktualną ofertą na ogrodzenia panelowe. Zapytaj o promocje !
Open
X

O nas.

Urbud to firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego typu przęseł ogrodzeniowych. Tworzymy ogrodzenia przemysłowe, ogrodzenia domów, terenów użyteczności publicznej, osiedli, boisk i tym podobne.

Oprócz ogrodzeń panelowych wykonujemy także różnorodne bramy i furtki, które stanowią niezbędne elementy każdego z rodzajów ogrodzeń. Stawiamy na kompleksowe i przemyślane rozwiązania, dlatego wszystkim osobom korzystającym z naszych usług proponujemy nie tylko produkt końcowy, jakim jest ogrodzenie, ale także jego zaprojektowanie, stworzenie zgodnie z konkretnymi wymaganiami oraz montaż. Klient jest dla nasz najważniejszy, dlatego projekty ogrodzeń panelowych tworzymy w oparciu o jego wskazówki i sugestie. Oferujemy szeroki wybór rodzajów i typów ogrodzeń: ogrodzenia kute, proste, przetłaczane, ogrodzenia 2D i 3D dostępnych w wielu wymiarach i bogatej palecie barw. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje ogromna trwałość, którą zawdzięczają one wykonaniu z materiałów o najwyższej jakości, jak również profesjonalnemu zabezpieczeniu przed korozją, jakim jest cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Nasza siedziba mieści się na Górnym Śląsku, w Tarnowskich Górach. Wszystkie osoby, które chcą na własne oczy przekonać się, jak w rzeczywistości wyglądają nasze ogrodzenia panelowe, zapraszamy do nas – Tarnowskie Góry to piękne miasto. Wszystkich natomiast tych, którym Śląsk jest wyjątkowo nie po drodze, odsyłamy do naszej strony internetowej – tam, w zakładce „Realizacje” można obejrzeć fotografie wykonanych przez nas ogrodzeń.

Przykładowe realizacje ogrodzeń panelowych: